מי אנחנו?

תפיסה מקצועית

muni finance for all muni

החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אורן לויט, לשעבר מנכ"ל חברת "הדוב הירוק" בשנים 2015-2018. במסגרת עבודתו בחברה צבר ניסיון רב בתחום המכרזים והתמיכות בתחום ההפקה והרכש, בתחום איכות הסביבה והקיימות.

כמנהל החברה הגיש עשרות קולות קוראים, נהלי תקצוב ותמיכות עבור מגוון רחב של רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ ומכל המגזרים. הפתרון אותו פיתח עם הקמת החברה נולד כתוצאה מזיהוי צורך אמיתי שקיים ברשויות המקומיות אשר מתקשות להתמודד עם הביורוקרטיה והאינטנסיביות של תחום התמיכות ההולך ומתפתח בישראל.  

מייסד ומנכ"ל החברה אורן לויט.
בתמונה למעלה עם ראש עיריית קריית שמונה מר ניסים מלכה בעת ביצוע כנס בתמיכת המשרד להגנת הסביבה.
בתמונה למטה עם שרת התרבות והספורט מירי רגב במסגרת כנס להשקת תקנת סל"ע.

מיוני פיננס בע"מ הוקמה מתוך רצון לספק מגוון כלים ארגוניים ומקצועיים עבור הרשויות המקומיות בישראל במטרה להתמודד עם תחום הקולות הקוראים והתמיכות.

כידוע תחום התמיכות תפס תאוצה בחמש השנים האחרונות והתפתח לממדים גדולים מאוד. רשות מקומית ממוצעת נדרשת לתת מענה מקצועי ולקבל החלטות לגבי עשרות תמיכות בכל חודש. מטרתנו היא לספק מענה מקצועי וארגוני  ומגוון כלים ארגוניים לתחום הקולות הקוראים והתמיכות המתפתח על מנת למקסם את ביצועיהן של הרשויות המקומיות בתחום.

ההזדמנויות להכנסה מתמיכות גדלות משנה לשנה וכך גם האתגרים הניהוליים הכרוכים בתחום. מרבית הרשויות כיום אינן ערוכות למורכבות התחום ולקצב הפרסומים ולכן הן מאבדות תקציבים עקב עומסים כבדים על בעלי התפקידים שנדרשים להיות אלו שמבצעים את מלאכת ניהול התמיכות תוך שהם מנהלים את העניינים השוטפים. מגוון הכלים שפיתחנו מבטיחים מקסום הכנסות מתחום התמיכות וניהול יעיל של כל כתקציב שמגיע כתוצאה ממילוי קול קורא.                                                                     

התפיסה המקצועית שלנו היא שניהול מערך התמיכות דורש למעשה הסתכלות רוחבית על צרכי המחלקות השונות בתוך הרשות. מגוון המוצרים שפיתחנו מבטיחה ניהול קשר רציף וממוקד עם כל בעלי התפקידים הרלוונטיים תוך עדכון שוטף ודיווחים לדרג הניהולי ברשות. הגישה המקצועית אותה אנו מציעים תשפר משמעותית את יכולתה של הרשות בתחום התמיכות.

במסגרת תהליך הליווי אנו ממפים את צרכי הרשות תוך התייחסות לכל המחלקות אשר מקבלות עדכונים שוטפים אך ורק בנושאים הקשורים אליהן. כמו כן באמצעות ניהול מערך התמיכות אנו יוצרים מצב של סינרגיה בין בעלי התפקידים, דבר שבא לידי ביטוי בניהול משותף של פרויקטים בהם משתפות פעולה מספר מחלקות.

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

050-9322231

כל הזכויות שמורות למיוני פיננס בע"מ